Çinli Fotoğrafçı dostlarımız derneğimizi ziyaret etti

Bu akşam derneğimizde 7.Fotofest için Çin Halk Cumhuriyeti'nden gelen fotoğrafçı dostlarımızı ağırladık.

Konuk fotoğrafçılarımızdan Ling Jıang yaptığı konuşmada Bursa'nın kardeş şehri olan Çin'in Anshan şehrinden geldiklerini ve Bursa'yı çok beğendiklerini söyledi. Bursa'nın her yerini karış karış gezdiklerini ve çektikleri fotoğrafları Anshan Beldiyesi'ne gönderdiklerini ve şimdiden sosyal medyada yayınlandığını anlatan Ling Jıang ülkesine döndüğünde de Bursa'nın ne kadar güzel bir şehir olduğunu herkese anlatacağını söyledi.

Değerli hocalarımızdan Ahmet Çetin Bursayı karlar altında tanıtan fotoğraflarını, Osman Önder "Güzelleme" adlı çalışmasını ve İsmail Şeker'de İpekböceğinin Yaşamını anlatan gösterisini paylaşarak hem derneğimizi hem de Bursamızı en güzel şekilde temsil ettiler. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

Çin Halk Cumhuriyeti'nden Fotoğraf derneklerinin Fotofest'e gelmesinde büyük emekleri geçen ve bu gecede bizimle birlikte olan Çin Fahri Kosnsolosu Sn.Nejat Yahya 'ya ve Bursa Kent Konseyi Genel Sekreteri Sn.Murat Başlar'a da gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Ayrıca bu gecede bizleri yalnız bırakmayıp derneğimize gelen tüm üyelerimize ve yaptığı çeviri ile bizlere büyük yardımı dokunan arkadaşımız Sn.Nursemin Atmaca'ya da gönülden teşekkür ediyoruz.
Bufsad, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu'nun da aktif bir üyesidir.